China natriumi pyrophosphate Prodhues dhe Furnizues | Suoyi
pege-banner

produkte

pyrophosphate natriumi

short description:


Detail Product

ABOUT US

Produkt Tags

artikuj

Gradë

Assay (siç Na4P2O7)%

96.5%

P2O5% ≥

51.5

Ortho Fosfatet

Pass

Vlera e PH

9,9-10,7

Uji çështje pazgjidhshëm% ≤

0.2

LOI% ≤

0.5

(Si F)% ≤

0,005

(As As)% ≤

0,0003

Perdorimi:

Aplikuar në industrinë e detergjentëve larës si ndihmëse, agjentët zbardhues dhe electroplating.Machining si një mbartës ndryshk. prodhimit kimike si dispersants dhe emulsifiers. kripërat e patreteshme mund të përdoret për agjent për trajtimin e ujit, shpimit naftës, etc..But edhe ri-tretur kalciumit dhe magnezit.

Paketimi:

25kgs ose 50kgs endura qese të veshur me qese plastike, ose në bazë të kërkesës së klientit.

1db2S.webp
  • Previous:
  • Next:

  • 详情页 (3)详情页 (6)详情页 (4)详情页 (5)详情页 (1)详情页 (2)

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne